Produkujemy wysokiej jakości zamki i suwaki błyskawiczne – zakład produkcyjny Wats
Aktualny jezyk strony: Polski | English
Strona Główna Nasza Oferta Cennik Kontakt Tworzywa Sztuczne
Wats

Zamki błyskawiczne – bogactwo wzorów, kolorów i zastosowań!WATScto firma specjalizująca się w produkcji zamków i suwaków błyskawicznych oraz wszelkiego rodzaju komponentów z tworzyw sztucznych . Nasza produkcja jest oparta głównie na metodach wtrysku i wytłaczania. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Część produkowanych przez nas detali znajduje także zastosowanie w tapicerkach samochodowych i przemyśle meblarskim.

By dostarczać klientom produkty najwyższej jakości, korzystamy z nowoczesnych metod produkcji i zaawansowanych technicznie maszyn. Stawiamy również na wysoką klasę surowca, zarówno w przypadku zamków błyskawicznych, suwaków jak i produkowanych przez nas tworzyw sztucznych.

Firma WATS powstała w 1984 roku w miejscowości Gałków Mały, położonej w odległości 20 km od Łodzi. Początkowo firma zajmowała się jedynie produkcją zamków błyskawicznych i artykułów gospodarstwa domowego. Od tamtego czasu cały czas dynamicznie się rozwijamy. Stale uaktualniamy naszą ofertę oraz dostosowujemy ją do potrzeb naszych klientów i wymagań rynku. Zwiększamy asortyment wytwarzanych przez nas artykułów oraz powierzchnię produkcyjną. Zawsze przykładamy dużą wagę do terminowego wykonywania zleceń oraz wysokiej jakości naszych suwaków błyskawicznych i komponentów z tworzyw sztucznych.

Firma posiada Certyfikat ISO 9001 : 2008.

Firma WATS specjalizuje się w:

1) Produkcji zamków błyskawicznych różnych typów.

2) Produkcją tworzyw sztucznych metodą:

    • wtrysku
    • wytłaczania
    • zgrzewania ultradźwiękowego
Wats
© 2007 Webessence All Rights Reserved.